Listy startowe – II turnieje eliminacyjne
Nie zwalniamy tempa i rozpoczynamy zapisy do drugich turniejów eliminacyjnych, które odbędą się 16 (panowie) i 17 lipca (panie).
Przypominamy, że zapisujemy się mailowo pod adresem plazowka@laskovia.pl lub SMS-owo pod numerem telefonu 691056124. W zgłoszeniu podajemy imiona i nazwiska zawodniczek lub zawodników oraz miasto, które reprezentują.
Zapisy trwają do czwartku, 14 lipca, do godz. 18:00. Weryfikacja zawodniczek i zawodników i losowanie odbędzie się w dniu turnieju o 8:45. Początek rozgrywek o 9:00.
Lista startowa – II turniej eliminacyjny mężczyzn – sobota, 16.07
- Kamil Chaber (300), Adam Łoś (300) – Łódź – 600
- Jakub Chojecki (240), Robert Buczkowski (240) – Sieradz – 480
- Jakub Kubacki (180), Kamil Felisiak (180) – Łódź – 360
- Jakub Pietrzak (120), Szymon Karnkowski (120) – Dębołęka – 240
- Jakub Cyprys (210), Cezary Styś (0) – Koluszki/Tomaszów Mazowiecki – 210
- Bartosz Świeszczakowski (150), Marcin Bogusławski (30) – Sieradz – 180
- Łukasz Głowacki (90), Arkadiusz Zylak (90) – Leźnica Wielka – 180
- Tomasz Maj (0), Piotr Nockowski (120) – Łódź – 120
- Maksymilian Paszak (120), Filip Lipowski (0) – Zduńska Wola/Łask – 120
- Jakub Nowicki (60), Damian Kolmaga (60) – Łask – 120
- Michał Omianowski (60), Piotr Tyluś (60) – Łask – 120
- Kornel Stępień (60), Wacław Stępień (60) – Osiny – 120
- Dawid Szenrok (30), Emil Białecki (30) – Pabianice – 60
- Wojciech Włodarczyk (30), Marcin Kwiatek (30) – Łask – 60
- Łukasz Madej (0), Kacper Nowakowski (0) – Pabianice – 0
- Marcin Zygmunt (0), Maciej Leszczyński (0) – 0
- Antoni Piotrowski (0), Jan Skórkowski (0) – Łódź/Częstochowa – 0
- Bartłomiej Dalmata (0), Grzegorz Wyszkowski (0) – 0
- Adam Ojrzyński (0), Bartłomiej Kujawiak (0) – Łódź – 0
- Maciej Wołoszyn (0), Michał Wolski (0) – Łódź – 0
- Maciej Majchrzak (0), Michał Maliszak (0) – Łask – 0
- Maciej Ignatowski (0), Piotr Adamski (0) – Wiśniowa Góra – 0
- Artur Kowalski (0), Mateusz Norek (0) – Przysucha – 0
Lista startowa – II turniej eliminacyjny kobiet – niedziela, 17.07
- Agnieszka Krawczyk (117), Alicja Markiewicz (117) – Łask/Borszewice – 234
- Martyna Mastalerz (104), Martyna Banaszczyk (104) – Pabianice – 208
- Aleksandra Pizon (91), Agnieszka Gonerska (91) – Bełchatów/Szczerców – 182
- Maja Daleszczyk (52), Ewa Piórkowska (52) – Łódź – 104
- Karina Marczyńska (52), Aleksandra Carmel (52) – Pabianice/Łódź – 104
- Martyna Witkowska (78), Patrycja Lipińska (0) – Koluszki/Łódź – 78
- Edyta Biernat (78), Paulina Dyszerowicz (0) – Łódź – 78
- Sylwia Wyroślak (65), Sylwia Wijata (0) – 65
- Kinga Markiewicz (52), Agnieszka Macugowska (0) – 52
- Kamila Rozwalak (0), Martyna Kmiecik (0) – Łask – 0
- Paulina Koza (0), Patrycja Dybska (0) – Koluszki – 0
- Katarzyna Pakuła-Nockowska (0), Magdalena Sobczyńska (0) – Łódź – 0
- Angelika Mierzyńska (0), Aleksandra Smeja (0) – Łódź – 0
- Karolina Makaruk (0), Agnieszka Makaruk (0) – Łódź – 0
- Weronika Piłat (0), Laura Patora (0) – Łódź – 0
- Magdalena Stasiak (0), Patrycja Włódarczyk (0) – Bełchatów – 0
- Kinga Zimowska (0), Monika Stasiak (0) – Bełchatów – 0